"Укрнафта" планує скорочення штату в рамках реструктуризації

Вівторок 26 квітня 2016 12:44
"Укрнафта" планує скорочення штату в рамках реструктуризації
Фото: "Укрнафта"

Існуюча модель управління не відповідає сучасним вимогам

ПАТ "Укрнафта" починається процес реструктуризації з метою підвищення ефективності роботи компанії та оптимізації організаційних процесів. Про це йдеться в повідомленні прес-служби компанії.

"В центральному офісі ВАТ "Укрнафта" почався процес реструктуризації з метою підвищення ефективності роботи компанії та оптимізації організаційних процесів", - йдеться в повідомленні. 


Як наголошується, "Укрнафта" фокусується на створенні сучасної системи управління, яка відповідатиме європейським стандартам. Нова структура націлена на поліпшення ефективності управління компанією. 

Рішення було прийнято після аналізу всіх організаційних процесів. Існуюча модель управління не відповідає сучасним вимогам: відсутня чітка схема взаємодії між підрозділами, що призводить до дублювання певних функцій та обов'язків. 

Реструктуризація спрямована на викорінення бюрократії, модернізацію процесів, що в свою чергу скоротить кількість неефективних операцій, підвищить швидкість взаємодії команди і прийняття рішень. Також зміни передбачають заохочення ініціатив співробітників і впровадження нової системи матеріальних та нематеріальних винагород, заснованих на результатах роботи кожного співробітника. 

"Зміни торкнуться всіх підрозділів центрального офісу. Вони безсумнівно дозволять "Укрнафті" вийти на новий рівень. Деякі скорочення будуть неминучі, що призведе до зменшення штату. В свою чергу ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного співробітника і гідну компенсацію у повній відповідності з українським законодавством і колективним договором", - цитує слова голови правління ПАТ "Укрнафта" Марка Роллінса прес-служба компанії.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Державна фіскальна служба України звернулася до НАК "Нафтогаз України" з вимогою розірвати контракт з головою "Укрнафти" Марком Роллинсом. 

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся