UkrLandFarming Бахматюка готується стати якірним зернотрейдером України, - ЗМІ

НовиниАПК    13.07.2016 - 17:08
Джерело фото - latifundist.com
Джерело фото - latifundist.com

Агрохолдинг UkrLandFarming, що належить бізнесменові Олегу Бахматюку, залишається єдиною компанією в Україні, яка продовжує будувати нові підприємства для зберігання і перевалки зерна. Про це пишуть українські ЗМІ в статті "Де українські аграрії зібралися зберігати другий за рахунком рекордний урожай".

"UkrLandFarming виявився єдиною компанією, яка протягом минулого року займалася будівництвом нових потужностей, оскільки інші великі учасники ринку зосередилися виключно на модернізації наявних підприємств", - йдеться в матеріалі.


Видання підкреслює, що на сьогодні Генпрокуратура вже має найбільші потужності для одночасного зберігання зерна серед представників бізнесу, і поступається за цим показником лише "Державній продовольчо-зерновій корпорації України" (ДПЗКУ).

"Найбільшим приватним оператором мереж для зберігання зерна є компанія Олега Бахматюка UkrLandFarming. Сучасне технологічне забезпечення елеваторів дозволяє одночасно розмістити на своїх підприємствах до 2,66 млн тонн зерна. Два елеваторних комплекси, які розташовані в Сумській і Полтавській областях, здатні одночасно розмістити 488 тис. тонн і 466 тис. тонн відповідно і є найбільшими в Євразії", - пише видання.

Повідомляється, що до кінця 2016 року UkrLandFarming має намір запустити два елеватори в Вінниці, які вже побудовані на 80% і збільшити сукупну потужність понад 3 млн тонн зерна. Всього на інвестиційні проекти в цьому році агрохолдинг має намір витратити близько 1 млрд грн.

"Ми будемо розширюватися. Ми виробляємо близько 3 млн тонн, плюс як трейдер ми закуповуємо близько 1,5 млн тонн. Ми можемо ефективно збирати на свої елеватори зернові з усієї України – у нас інфраструктура є по всій країні. Ми добре позиціоновані для того, щоб стати якірним трейдером для України, як свого роду Cargill в міжнародному масштабі, і вантажити нормальні експортні партії", - цитує видання заступника генерального директора UkrLandFarming Ігоря Петрашка.

Як повідомлялося, UkrLandFarming готується до будівництва зерноперевантажувального терміналу у порту "Південний". Старт робіт заплановано вже в поточному році.

Комплекс дозволить оперативно завантажувати суховантажі. Місткість одночасного зберігання зерна на терміналі досягне 800 тис. тонн. До складу мультифункціонального аграрного хаба також увійдуть контейнерний термінал, комбікормовий завод і олійно-жировий комплекс, який буде виробляти на експорт понад 260 тис. тонн олії на рік.

On Top