ru ua

"Укргазвидобування" в першому півріччі здійснило найбільшу закупівлю спецтехніки за останні 5 років

"Укргазвидобування" в першому півріччі здійснило найбільшу закупівлю спецтехніки за останні 5 років Фото: в "Укргазвидобуванні" розповіли про витрати на закупівлю спецтехніки

Загальний бюджет закупівлі на 2016 рік складає 761 млн гривень

За першу половину 2016 року ПАТ "Укргазвидобування" поновило автопарк спецтехніки на 248 млн гривень. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Як зазначається, це більше, ніж сумарні витрати за попередніх 5 років, коли компанія закупала спецтехніки менш ніж на 30 млн гривень на рік через відсутність достатніх інвестиційних можливостей.


"Цього року УГВ закуповує установки для капітального ремонту свердловин, насосні та парогенероторні установки виробництва ПрАТ “Харківський завод транспортного устаткування”, автомобільні крани та вахтові автомобілі виробництва ТОВ "Техкомплект". Всі закупівлі відбуваються на конкурентній основі, в електронній тендерній системі Prozorro", - зазначили в "Укргазвидобуванні".

При цьому загальний бюджет закупівлі на 2016 рік складає 761 млн гривень, оскільки "техніка на балансі УГВ фізично застаріла на 90%".

"Середній вік газовидобувного обладнання - 30 років, бурових установок - 25 років, автоспецтехніки - 20 років. Більшість техніки отримана в "спадок" з радянських часів. Вона постійно виходить з ладу, часто ремонтується, вимагає значних експлуатаційних витрат, а головне, через вимушені простої зменшує ефективність та продуктивність виробничого процесу", - додали в "Укргазвидобуванні".

Нагадаємо, в Україні в I півріччі 2016 трохи зріс видобуток газу.