МБРР виділив Укрексімбанку 150 млн доларів кредиту на підтримку малого бізнесу

НовиниФінанси    26.06.2017 - 12:40
Фото: Укрексімбанк взяв 150 млн доларів кредиту (eximb.com)
Фото: Укрексімбанк взяв 150 млн доларів кредиту (eximb.com)

Кредит надано на 35 років

Публічне акціонерне товариство "Державний експортно-імпортний банк України" (Укрексімбанк) залучив кредит у сумі 150 млн доларів від Міжнародного банку реконструкції та розвитку (МБРР) у рамках проекту доступу до довгострокового фінансування. Про це повідомляє прес-служба українського держбанку.

Згідно з повідомленням, МБРР надасть кредит на 35 років під суверенні гарантії Укрексімбанку. Позичальником коштів МБРР та відповідальним виконавцем проекту є державний Укрексімбанк.

В рамках проекту Укрексімбанк надаватиме середньо - та довгострокові кредити для фінансування інвестиційних проектів, так і на поповнення оборотних коштів, спрямованих на розвиток експортного потенціалу малих та середніх українських підприємств, в тому числі і через українські комерційні банки. Відбір кінцевих позичальників та банків-учасників проекту буде здійснюватися за узгодженим з МБРР критеріям прийнятності.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів прийняв постанову щодо врегулювання умов для залучення державним Укрексімбанком кредиту Міжнародного банку реконструкції та розвитку на суму 150 млн доларів під гарантії уряду.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top