ru ua

МБРР виділив Укрексімбанку 150 млн доларів кредиту на підтримку малого бізнесу

МБРР виділив Укрексімбанку 150 млн доларів кредиту на підтримку малого бізнесу Фото: Укрексімбанк взяв 150 млн доларів кредиту (eximb.com)

Кредит надано на 35 років

Публічне акціонерне товариство "Державний експортно-імпортний банк України" (Укрексімбанк) залучив кредит у сумі 150 млн доларів від Міжнародного банку реконструкції та розвитку (МБРР) у рамках проекту доступу до довгострокового фінансування. Про це повідомляє прес-служба українського держбанку.

Згідно з повідомленням, МБРР надасть кредит на 35 років під суверенні гарантії Укрексімбанку. Позичальником коштів МБРР та відповідальним виконавцем проекту є державний Укрексімбанк.

В рамках проекту Укрексімбанк надаватиме середньо - та довгострокові кредити для фінансування інвестиційних проектів, так і на поповнення оборотних коштів, спрямованих на розвиток експортного потенціалу малих та середніх українських підприємств, в тому числі і через українські комерційні банки. Відбір кінцевих позичальників та банків-учасників проекту буде здійснюватися за узгодженим з МБРР критеріям прийнятності.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів прийняв постанову щодо врегулювання умов для залучення державним Укрексімбанком кредиту Міжнародного банку реконструкції та розвитку на суму 150 млн доларів під гарантії уряду.