ru ua

України має 4 місяці на виконання умов ЄС для отримання 600 млн євро

України має 4 місяці на виконання умов ЄС для отримання 600 млн євро Фото: Володимир Гройсман (kmu.gov.ua)

Гройсман зазначив, що сьогодні Рада розглядатиме пенсійну реформу

України має 4 місяці на виконання умов Євросоюзу для отримання третього траншу макрофінансової допомоги обсягом 600 млн євро в 2017 році. Про це було домовлено у ході зустрічі прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з віце-президентом Європейської Комісії, єврокомісаром з питань євро і соціального діалогу Валдісом Домбровскісом, повідомляє "Урядовий портал".

"Наразі нам треба інтенсивніше виконувати план з асоціації з ЄС. Ми також розуміємо умови макрофінансової підтримки - і тут ми працюємо з парламентом, намагаємося знаходити рішення", - сказав Гройсман, розповівши про роботу України над реформами.

Крім того, Гройсман зазначив, що сьогодні, 13 липня, Рада розглядатиме пенсійну реформу та висловив сподівання на її ухвалення нардепами.

"Сьогодні нам дійсно треба працювати над тим, аби виконати умови отримання третього траншу макрофінансової допомоги...Часу не так багато - до середини листопада важливо все завершити, оскільки є й внутрішні процедури ЄС, аби ми в грудні виплатили транш", - сказав у свою чергу єврокомісар.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що раніше Гройсман наголошував на тому, що Україна має виконувати діючу програму співпраці з МВФ.