Українці виграли два золота в командних змаганнях на юнацькій Олімпіаді

Українці виграли два золота в командних змаганнях на юнацькій Олімпіаді Фото: Катерина Чорній (twitter.com/OlympicUA)

Всього в скарбничці українців чотири золота і одна бронза

Українські спортсмнени завоювали дві золоті нагороди в командних змаганнях на III літніх Юнацьких Олімпійських іграх в Буенос-Айресі. Про це повідомляє прес-служба Національного олімпійського комітету України.

Так, 15-річний гімнаст Назар Чепурний здобув золоту медаль Буенос-Айреса-2018 у складі "Команди Сімони Байлз".

Катерина Чорній стала дворазовою чемпіонкою ЮОІ. До золота в особистому заліку українська шпажистка долала нагороду найвищого гатунку в складі команди гравців з Європи.

Таким чином, на рахунку українських спортсменів на літніх юнацьких Олімпійських іграх уже чотири золоті медалі і одна бронзова.

Нагорода вищої проби також на рахунку 18-річного Івана Тищенко, який став чемпіоном в індивідуальному турнірі з академічного веслування. Бронзовим призером став український дзюдоїст Олег Вередіба у ваговій категорії до 55 кг.