ru ua

Українці становлять половину усіх мігрантів у Польщі, - заступник голови Гданська

Українці становлять половину усіх мігрантів у Польщі, - заступник голови Гданська Фото: польський та український прапори (voladm.gov.ua)

Заступник голови Гданська констатував проблеми на національному рівні

Українці становлять половину з усіх мігрантів в Республіці Польща. Про це в ході брифінгу на саміті мерів повідомив заступник мера Гданська Вєслав Белавський, передає кореспондент РБК-Україна.

"Я в захваті від українців, я люблю їх. В Україні абсолютно фантастичні перспективи. Українці - чудові люди. На національному рівні, на жаль, виникли проблеми на культурно-історичному ґрунті. У нас українці становлять половину всіх мігрантів. Ми намагаємося інтегрувати їх ", - сказав він.

Крім того, за словами Белавського, столиця України в даний момент динамічно і швидко розвивається.

"Київ за останні 5 років дуже змінився. Останній раз я був тут 5 років тому", - додав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що міністр закордонних справ України Павло Клімкін виступає за створення каналу комунікації з Польщею по загальних проблемних питаннях.

"Давайте створимо якийсь дуже простий канал комунікації. Ми завжди готові. І перед тим, як щось зробити, разом це розглядати. Наприклад, ми вважаємо, що з приводу пам'ятника нам потрібна дискусія. Давайте також дискутувати з інших питань. Ми до цього готові", - заявив Клімкін.