Українці назвали найбільш опозиційні і найбільш провладні телеканали

Українці назвали найбільш опозиційні і найбільш провладні телеканали
Фото: журналісти українських телеканалів (menr.gov.ua)

Деякі телеканали одночасно потрапили до списків як опозиційних, так і провладних

Українці вважають найбільш опозиційними телеканали " Інтер" (24%), NewsOne (16%), "Україна" (16%) та 112 (14%), найбільш провладними 5-й канал (33%), 1+1 (32%), "Україна" (26%). Про повідомляє РБК-Україна з посиланням на дані опитування, яке Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) провів у вересні 2018 року.

Соціологи також розрахували умовний Індекс опозиційності (відсоток тих, хто вважає канал опозиційним мінус відсоток тих, хто вважає його провладним). За цим індексом українці вважають опозиційним лише один канал - NewsOne, тільки для нього баланс опозиційності позитивний.

Українці назвали найбільш опозиційні і найбільш провладні телеканали

Далі йдуть "Інтер", 112, ZIK з приблизно нульовим балансом опозиційності і провладності. І далі 24-й, "Еспресо", "Україна", які  населення вважає скоріш провладними, ніж опозиційними (ще більше це стосується всіх інших каналів).

КМІС провів власне опитування з 8 по 23 вересня 2018 серед 2026  респондентів по всій Україні крім окупованих територій. Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0,95 і за дизайн-ефекту 1,5) не перевищує: 3,3% для показників близьких до 50%, 2,8% - для показників близьких до 25%, 2,0% - для показників близьких до 10%, 1,4% - для показників близьких до 5%.

Нагадаємо, що за даними опитування КМІС, у всіх провідних українських телеканалів зберігається позитивний баланс довіри-недовіри. Українці найбільше довіряють випускам новин на телеканалах 1+1, ICTV, СТБ, "Україна" та місцевих телеканалах. Найменший баланс довіри до випусків новин на каналах 5-й, "Еспрессо", "Прямой" та NewsOne.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся