Якщо українцям піднімуть зарплати, то ціни піднімуть на стільки ж, - Рабінович

НовиниПолітика    31.10.2016 - 14:42
Фото: Вадим Рабінович
Фото: Вадим Рабінович

Рабінович розкритикував рішення уряду щодо зарплати, назвавши його нереальним

Глава партії "За життя", народний депутат Вадим Рабінович заявив, що не вірить обіцянці прем’єр-міністра вдвічі підвищити розмір мінімальної заробітної плати. Про це він заявив в ході передачі "Суб’єктивні підсумки тижня" на телеканалі NewsOne.

"Це афера такого рівня, якого ще, здається, в нас не було. У нас є бюджет, куди вносять усі доходи та витрати. Як тільки я почув про таке різке підняття мінімальної зарплати, то подивився в проект бюджету на наступний рік. Там цього немає"!, – заявив Рабінович.

За його словами, з цього приводу заяви чиновників різняться, навіть міністри говорять про різні шляхи досягнення нових соціальних стандартів.

"Такі сенсаційні заяви бувають тоді, коли влада відчуває, що втратила довіру народу. Соціологи попереджають: народ – на межі зриву. Після того як ми провели акцію тарифного спротиву в 11 містах, то побачили настрої людей. І вже за три дні з’являється ця сенсаційна заява", − продовжує народний депутат.

Рабінович упевнений: навіть якщо мінімальну зарплату піднімуть удвічі, то й ціни в магазинах "підстрибнуть" на ту суму, яку додадуть українцям. 

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Гройсман розповів, за рахунок чого відбудеться підвищення мінімальної зарплати Збільшення мінімальної зарплати не вплине на інфляцію, - Данилюк
On Top