Українській армії не вистачає коштів на форму, - радник Порошенко

НовиниНадзвичайні події    18.08.2016 - 17:11
Фото: Юрій Бірюков
Фото: Юрій Бірюков

Фінансування Міністерства оборони за рахунок бюджету за статтею "Речове забезпечення" - 54%

Українській армії не вистачає коштів на форму. Про це заявив радник президента України та мінстра оборони Юрій Бірюков в інтерв'ю "5 каналу".

"У 2016 році, на другому році війни, фінансування Міністерства оборони за рахунок бюджету за статтею "Речове забезпечення" - 54%. Тобто нам не те що, вистачає грошей на закупівлю парадної форми, нам не вистачає грошей купити банально польову форму на всіх. І там йде економія: замість того, щоб купувати необхідну кількість всього-всього, вибираються якісь позиції, які купуються, а якісь позиції не купуються. Банально немає грошей", - зазначив він.


Як зазначив Бірюков, раніше у військових була повсякденна форма і ще окремо була парадна форма, а зараз вводиться концепція парадно-повсякденної форми, котра відрізняється лише додатковими елементами, повсякденна від парадної.

"Тобто там не треба додатково щось шити. Крайній раз закуповувалась парадна форма у 2007-му або у 2008 році. Відтоді жодного разу її не купували. Так, для параду було виділено окрему статтю фінансування, для курсантів пошили парадну форму. Знову ж, на параді в основному йдуть курсанти. Для них пошили парадну форму тому, що їх парадною формою забезпечують з року в рік, їм необхідна форма на випуск", - додав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Бірюков не бачить радикального загострення у зоні проведення антитерористичної операції (АТО) на Донбасі.

On Top