Український шахіст Гриньов виграв міжнародний турнір

НовиниСпорт    15.05.2017 - 09:48

Українець переграв рейтинг-фаворита в заключному турі

Український шахіст Валерій Гриньов став переможцем міжнародного турніру Nakhchivan Open 2017, який пройшов в Азербайджані. Про це повідомляє прес-служба Федерації шахів України.

В останньому, дев'ятому турі він обійшов рейтинг-фаворита Эльтаджа Сафарли, набравши 7 очок. Третє місце зайняв азербайджанський шахіст Мисратдин Іскендеров (6,5 балів).

Після поразки в першому турі Гриньов в наступних восьми зробив тільки дві нічиї при шести перемог. Всього українець випередив 11 міжнародних гросмейстерів і стільки ж міжнародних майстрів.

Варто зазначити, що інший українець Ельдар Гасанов зайняв 13 рядок - 5,5 очок.

Зазначимо, на змаганнях виступали представники Бельгії, Росії, Німеччини, Узбекистану, Туреччини, Білорусі, Грузії та Азербайджану.

Нагадаємо, одразу три українки увійшли в групу лідерів чемпіонату Європи з шахів. Серед них, зокрема, екс-чемпіонка світу Марія Музичук, її сестра Анна Музичук та Наталія Жукова.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Юна українка Костюк виграла перший професійний тенісний титул Українці виграли парний тенісний турнір АТР в Узбекистані