Український ринок зерна буде прив'язаний до світових цін, - Кутовий

НовиниАПК    13.07.2016 - 10:48
Фото: Тарас Кутовий
Фото: Тарас Кутовий

МінАП та експортери зерна підписали відповідний меморандум

Учасники зернового ринку разом з Міністерством аграрної політики та продовольства України коригуватимуть експорт зерна на основі реальних прогнозів та показників врожаю. Відповідний меморандум був підписаний між міністерством та експортерами зерна, повідомляє прес-служба МінАП.

"Значимість цієї події в тому, що всі учасники ринку зайняли позицію, що експортна діяльність буде обговорюватись з міністерством у контексті тих прогнозів та показників, які реально маємо щодо урожаю", - зазначив міністр аграрної політики та продовольства Тарас Кутовий.


Кутовий також наголосив, що меморандум для ринку - це стабільність ціноутворення.

"Не буде ніяких кардинальних рухів цін, які не корелюються зі світовими цінами. Меморандум робить всі корегування, у тому числі на ціни, планомірними. Це виграшна позиція і для громадян України, і для міністерства, і для експортерів", - сказав він, додавши, що остаточних цін у меморандумі поки не відображено оскільки немає ключових індикаторів урожаю.

"Не рідше ніж один раз на місяць будемо зустрічатися з представниками ринку для визначення показників", - підкреслив він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що ЄС виділив 3 млн євро на розвиток сільського господарства в Україні.

On Top