Український плавець Говоров став переможцем етапу Кубка світу в РФ

Український плавець Говоров став переможцем етапу Кубка світу в РФ Фото: Андрій Говоров (twitter.com/OlympicUA)

Спортсмен був першим на дистанції 50 м батерфляєм

Український плавець Андрій Говоров здобув золоту медаль із плавання батерфляєм на дистанцію 50 метрів на етапі Кубка світу в російській Казані. Про це у Twitter повідомляє Національний олімпійський комітет України.

Спортсмен проплив дистанцію за 22,87 секунди.

Це друга медаль для Говорова на етапі Кубка світу в Казані. На дистанції 50 метрів вільним стилем українець фінішував третім з результатом 22,03 секунди.

Нагадаємо, Говоров є рекордсменом світу та чинним чемпіоном Європи на дистанції 50 метрів батерфляєм. У липні 2018 року у фіналі міжнародних змагань у Римі він проплив дистанцію за 22,27 секунд, що на 0,16 секунд краще за попередній світовий рекорд, який ніхто не міг побити з 2009 року. Рекорд належав іспанцю Рафаелю Муньосу.