Українські параолімпійці після двох днів змагань у Турині вибороли вже 10 медалей.

Українські параолімпійці після двох днів змагань у Турині вибороли вже 10 медалей: три золота, чотири срібла і три бронзи, передає Перший національний телеканал. Дві нагороди найвищої проби завоювала Олена Юрковська. Киянка стала чемпіонкою у біатлоні на 10 кілометрів, а вчора виграла золото в лижних гонках на два з половиною кілометри. Віталій Лук"яненко завоював золоту медаль у біатлоні в гонці на 12 з половиною кілометрів. Юлія Батенкова виборола срібло в біатлоні і бронзу в лижних гонках. Людмила Павленко теж була другою в біатлоні і третьою в лижних змаганнях. А Юрій Костюк приніс Україні срібло в гонці на 5 кілометрів серед лижників. На Параолімпійських іграх у Турині українці виступають лише у двох видах - біатлоні і лижних гонках.