ru ua

На українські ТЕС до кінця літа поставлять 225 тис. тонн вугілля з ПАР

На українські ТЕС до кінця літа поставлять 225 тис. тонн вугілля з ПАР Фото: вугілля (dtek.com)

Судно Panamax ZHAO YAUNG FENG 21 липня доставить другу партію антрациту ТЕС

На українські теплові електричні станції (ТЕС) до кінця літа поставлять 225 тис. тонн вугілля з Південно-Африканської Республіки (ПАР). Про це повідомляє прес-служба Державного підприємства "Морський торговельний порт "Южний" (МТП "Южний").

"Сьогодні підприємство працює за затвердженим графіком. Ми чекаємо наступну партію вантажу з ПАР, і готові оперативно виконати відправку вагонів з вугіллям на українські ТЕС", - заявив в. о. директора МТП "Южний" Віталій Жуковський.

Згідно з інформацією прес-служби, у липні-серпні підприємство планує виконати розвантаження 3 суден з ПАР і відправити на теплоелектростанції понад 225 тис. тонн вугілля.

Так, 21 липня 2017 року судно Panamax ZHAO YAUNG FENG доставить в Україну другу партію антрациту ТЕС ДТЕК. Розвантажити судно планується за 3 доби

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що ПАТ "Укрзалізниця" перевезла вже 75 тис. тонн вугілля, доставленого судном Panamax Alexander з південноафриканського порту Річардс Бей для українських теплових електростанцій. Як повідомляється, всього, починаючи з 27 травня 2017 року доставлено 1055 піввагонів енергетичного вугілля.