Українські санкції проти Росії почнуть діяти тільки з 31 жовтня

П'ятниця 21 жовтня 2016 16:09
Українські санкції проти Росії почнуть діяти тільки з 31 жовтня
Фото: Петро Порошенко

Відповідний указ президента був опублікований сьогодні

Указ президента України Петра Порошенка №467/2016 "Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 16 вересня 2016 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)", підписаний 17 жовтня, набуде чинності тільки 31 жовтня. Відповідна інформація розміщена на сайті Верховної Ради.

Таким чином, ще протягом 10 днів українські санкції проти Росії діяти не будуть. Сталося це так як, згідно указом президента України "Про порядок офіційного оприлюднення нормативно-правових актів та набрання ними чинності", нормативно-правові акти Верховної Ради і президента "набирають чинності через десять днів з дня їх офіційного оприлюднення, якщо інше не передбачено самими актами, але не раніше дня їх опублікування в офіційному друкованому виданні".

А опублікований указ про введення санкцій було тільки сьогодні, 21 жовтня, в газеті "Урядовий кур'єр". І для його вступу в силу з моменту публікації, відповідний пункт повинен був бути присутнім у самому документі.

Санкції проти Росії

Фото: указ про введення санкцій

Нагадаємо при цьому, що Петро Порошенко підписав указ про введення санкцій проти Росії ще 17 жовтня.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся