ru ua

Українські правоохоронці отримають турецькі засоби зв’язку, - Аваков

Українські правоохоронці отримають турецькі засоби зв’язку, - Аваков Фото: Арсен Аваков (avakov.com)

З турецькою компанією Aselsan підписана угода про придбання засобів зв'язку

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що українські правоохоронці отримають засоби зв’язку, які виробляються в Туреччині. Про це він сказав сьогодні, 10 жовтня, під час виставки "Зброя та безпека – 2017", повідомляє прес-служба Міністерства.

"Як підсумок тривалої роботи з турецькою компанією Aselsan, ми підписали угоду про придбання засобів зв'язку. Конкурс на постачання цих засобів для України тривав між декількома світовими лідерами. Але саме Aselsan запропонували найкращі якісні та кількісні показники. Інших деталей цього контракту ми не будемо розголошувати, бо це державна таємниця", ‑ зазначив Аваков.

Загальна сума контракту становить 43,6 млн доларів. Поставка систем зв'язку в рамках контракту намічена на 2018 рік.

alt

Міністр внутрішніх справ наголосив, що зброя і амуніція відіграють важливу роль у підготовці особового складу, але не менш значимою є також мотивація бійців. "Особливу увагу ми звертаємо на мотивацію нашого особового складу. Звісно, що вони будуть забезпечені всім необхідним", ‑ зазначив він.

У свою чергу секретар РНБО Олександр Турчинов сказав, що з перших днів війни в оборонному секторі пріоритетом стало партнерство державних та приватних фірм.

"Четвертий рік продовжується агресія Росії і ми мусимо розраховувати на власні сили. Головна відмінність нашої техніки полягає в тому, що вона проходить випробування не лише в лабораторіях, але й в бойових умовах", ‑ зауважив Турчинов.

alt

alt

Аваков розповів, що на виставці "Зброя та безпека – 2017" представлені як нові зразки техніки та амуніції для правоохоронців, так і екземпляри попередніх поколінь, які пройдуть модернізацію.

"Сьогодні тут представлені комплекти форми, які будуть базовими для поліції та гвардії у 2018 році. А також ми ознайомились з новою моделлю автомобіля "Варта" та обговорили модернізацію попередніх поколінь цих авто", ‑ сказав міністр внутрішніх справ.

Він наголосив, що у бюджеті на наступний рік закладені витрати на придбання гелікоптерів для Національної гвардії.

Як зазначають у МВС, Міжнародна спеціалізована виставка "Зброя та безпека – 2017" вже чотирнадцятий раз проводиться в Києві. Традиційно тут представлені найкращі екземпляри української та іноземної зброї та спеціальної техніки.

Особливу увагу вітчизняних та міжнародних експертів приваблює озброєння і екіпірування правоохоронних органів та засоби забезпечення прикордонного контролю.

Серед організаторів виставки також і Міністерство внутрішніх справ. Відомство представлене науково-виробничим об'єднанням "Форт", Державним науково-дослідним інститутом МВС та поліцією охорони. Окрім цього, свої стенди представили Національна академія внутрішніх справ та Львівський національний університет внутрішніх справ.

Повідомляється, що цього року був представлений оновлений бронеавтомобіль "Варта", який вже здобув визнання на виставці озброєння у Франції. Машина сконструйована і виготовлена на виробничому підприємстві "Українська бронетехніка". У базовій комплектації бронеавтомобіль має значний арсенал функцій: централізована автоматична система підкачки шин, фільтровентиляційна установка, система пожежогасіння в моторному відділенні та відділенні десанту, витяжку порохових газів, камери переднього і заднього виду.

alt

В Україні бронеавтомобілі "Варта" використовують гвардійці та підрозділи поліції особливого призначення.