Українські легкоатлети вибороли 5 медалей чемпіонату Європи

Українські легкоатлети вибороли 5 медалей чемпіонату Європи Фото: Олеся Повх

Змагання проходили у сербському місті Белград

Українська збірна виборола 5 нагород на чемпіонаті Європи з легкої атлетики у приміщенні, що проходив у сербському місті Белград. Про це повідомляє прес-служба Національного олімпійського комітету України (НОК).

Олеся Повх фінішувала другою у бігу на 60 м. Її результат - 7,10. Це особистий рекорд Олесі на цій дистанції.

Бронзові медалі в активі Юлії Левченко, яка з особистим рекордом 1,94 стала третьою у стрибках у висоту, Марини Килипко (стрибки з жердиною, результат 4,55), Сергія Никифорова (стрибки у довжину, результат 8,07) і естафетної команди 4х400 метрів у складі Ольги Бібік, Тетяни Мельник, Анастасії Бризгіної та Ольги Ляхової (3.32,10 хв).

Нагадаємо, українські біатлоністки Олена Підгрушна і Валентина Семеренко достроково завершили сезон і не виступлять на заключних етапах Кубка світу з біатлону.