Українські винищувачі відпрацювали зліт і посадку на автотрасу, - Міноборони

НовиниПолітика    11.08.2016 - 20:52
Фото: навчальна імітаційна посадка льотчиків МіГ-29 і Су-24 на ділянку автодороги Київ-Чоп (прес-центр командування Повітряних сил ЗСУ)
Фото: навчальна імітаційна посадка льотчиків МіГ-29 і Су-24 на ділянку автодороги Київ-Чоп (прес-центр командування Повітряних сил ЗСУ)

Командно-штабні навчання із практичними діями військ "Небесний щит 2016" тривають

Військові льотчики винищувальної і бомбардувальної авіації на бойових літаках МіГ-29 і Су-24 успішно здійснили 10 серпня навчальну імітаційну посадку на певну ділянку автомобільної дороги Київ-Чоп. Про це повідомили сьогодні у прес-центрі командування Повітряних сил Збройних Сил України (ЗСУ).

Як зазначається, відпрацювання посадки винищувачів на автотрасу було проведено в рамках практичної фази командно-штабних навчань з діями військ "Небесний щит 2016".


За практичним виконанням льотного елемента навчань спостерігали перший заступник начальника Генерального штабу ЗСУ генерал-лейтенант Ігор Колесник, командувач Повітряних Сил генерал-лейтенант Сергій Дроздов і представники місцевих органів влади.

За словами тимчасового виконувача обов'язків командира повітряного командування "Захід" Повітряних сил ЗСУ полковника Олексія Марченка, подібні завдання льотний склад виконує не вперше.

"Є великий попередній досвід при відпрацюванні зазначеного елемента льотно-тактичної вправи на базових військових аеродромах, а також під час проведення заходів перебазування авіації на інші важливі аеродроми", - додав т.в.о. командира "Заходу".


Як уточнили у прес-центрі, командно-штабні навчання із практичними діями військ "Небесний щит 2016" тривають.

Нагадаємо також, що сьогодні в Херсонській і Запорізькій областях розпочалися навчання морської піхоти, мета яких полягає як в удосконаленні навичок командирів штабів за реальних умов обстановки, так і в перевірці рівня злагодженості підрозділів.

"Підготовка має відбуватися не тільки на полігонах, а також на території південних областей в районі зони відповідальності українських військово-морських сил у прибережних районах", - уточнив прес-офіцер командування МВС ЗСУ Олег Чубук.

On Top