Українські міста беруть курс на підприємництво

НовиниЕкономіка    15.11.2016 - 14:38
У листопаді в обласних центрах стартують перші регіональні бізнес-форуми
У листопаді в обласних центрах стартують перші регіональні бізнес-форуми

Мери найбільших українських міст, а також глави областей підключаються до національної програми "Країна підприємців", яка допоможе українцям відкрити свою справу або розвивати малий бізнес, що вже працює. Про це повідомили організатори програми.

Зокрема, за їхніми словами, в листопаді в обласних центрах стартують перші регіональні бізнес-форуми "Україна – країна підприємців". Будь-який підприємець на форумі зможе отримати безкоштовні консультації та допомога фахівців та експертів з найважливіших питань ведення бізнесу.

Також в ході відкритого діалогу з місцевою владою учасники форуму мають намір виробити нові ефективні механізми стимулювання розвитку підприємництва, серед яких можливість компенсації з місцевих бюджетів частини відсотків за банківськими кредитами, якщо вони спрямовуються на створення нових робочих місць.

"В Україні в найкоротші терміни повинні бути створені сприятливі умови для роботи приватних підприємців, малого бізнесу, оскільки саме цей сектор сьогодні є ключовим для української економіки, а його розвиток стає питанням національної безпеки, – зазначив президент УСПП Анатолій Кінах. – Тільки Польща в цьому році видасть українцям понад 500 тис. робочих віз, тому і держава, і місцеві влади повинні розглядати розвиток самозайнятості, малого та середнього бізнесу як свою стратегію, і ця програма допоможе створити в приватному секторі більше мільйона нових робочих місць".

Регіональні бізнес-форуми стартують в Києві та Полтаві, а до кінця року пройдуть у всіх українських обласних центрах. Участь у форумі безкоштовна. Реєстрація – на kub.pb.ua/forums. Більше про програму підтримки малого бізнесу – на kub.pb.ua.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся