Українські дзюдоїсти завоювали дві медалі на Гран-прі в Тбілісі

Українські дзюдоїсти завоювали дві медалі на Гран-прі в Тбілісі Фото: Анастасія Турчин (noc-ukr.org)

Анастасія Турчин і Сергій Крівчіч повертаються з двома нагородами

Українські дзюдоїсти завоювали дві медалі на турнірі серії Гран-прі, який на вихідних відбувся в грузинському Тбілісі. Про це повідомляє прес-служба Національного олімпійського комітету (НОК) України.

У чоловіків в категорії до 81 кг бронзову медаль виграв Сергій Крівчіч. Він дійшов до півфіналу, де програв Анрі Егутідзе з Португалії, а в сутичці за 3 місце здобув перемогу над росіянином Станіславом Семеновим.

У дівчат в категорії до 78 кг Анастасія Турчин дійшла до фіналу, в якому поступилася француженці Одрі чумі.

Нагадаємо, раніше українські дзюдоїсти завоювали чотири нагороди на етапі Гран-прі з дзюдо в Марокко, який проходив в Агадире: одну золоту медаль, одну срібну і дві бронзові.