Українські борці завоювали чотири нагороди на юніорському чемпіонаті світу

Українські борці завоювали чотири нагороди на юніорському чемпіонаті світу Фото: Грушин здобув срібну нагороду (dsmsu.gov.ua)

Першість проходила у фінському Тампере

У фінському місті Тампере завершився чемпіонат світу з боротьби у віковій категорії юніори, де за весь турнір українці завоювали чотири нагороди - золото, два срібла і бронзу. Про це повідомляється на сайті Міністерства молоді та спорту України.

Владлен Козлюк став володарем чемпіонського титулу з греко-римської боротьби у ваговій категорії до 96 кг. У фіналі українець в напруженому протистоянні переміг росіянина Артура Саргасяна. Срібну нагороду в категорії до 60 кг взяв Олександр Грушин.

Дві медалі принесли Україні дівчата. За крок до фіналу у ваговій категорії до 48 кг зупинилася Оксана Ливач, взявши бронзову нагороду чемпіонату. Христина Береза піднялася на другу сходинку п'єдесталу у ваговій категорії 48 кг.

Нагадаємо, український пауерліфтер Сергій Білий став володарем золотої медалі на Всесвітніх Іграх у Вроцлаві і встановив новий світовий рекорд.