Українські батутісти завоювали дві бронзи на чемпіонаті Європи

Українські батутісти завоювали дві бронзи на чемпіонаті Європи Фото: Світлана Малькова / Наталія Москвіна (scu.org.ua)

У призах чоловіча команда і жіночий дует у синхронних стрибках

Збірна України здобула дві бронзові медалі на чемпіонаті Європи зі стрибків на батуті, який проходив з 12 по 15 квітня в Баку (Азербайджан). Про це повідомляється на сайті Європейського гімнастичного союзу.

У чоловічих командних змаганнях українці Антон Давиденко, Микола Просторів, Артем Савченко та Дмитро Собакар показали третій результат з результатом 171,380 бала. Золото у білорусів (179,575), російська команда на другому місці (178,930).

Також бронзова медаль у синхронних стрибках на батуті серед жінок у дуета Світлана Малькова / Наталія Москвіна з результатат ​​44,250 бала. Золото виграли білоруські спортсменки (49.750), друге місце посіла пара з Азербайджану (47.000).

Наступний європейський чемпіонат зі стрибків на батуті відбудеться через два роки - в 2020 в Гетеборзі (Швеція).

Нагадаємо, українець Ігор Радівілов став переможцем у вправах на кільцях і опорному стрибку за підсумками серії змагань Кубка світу зі спортивної гімнастики за останні 2 роки.