ru ua

Українські АЕС забезпечені ядерним паливом на поточний опалювальний період, - президент "Енергоатому"

Українська атомна енергетика повністю забезпечена ядерним паливом на опалювальний період 2014-2015 р.

Українська атомна енергетика повністю забезпечена ядерним паливом на опалювальний період 2014-2015 р. Про це заявив президент НАЕК "Енергоатом" Юрій Недашківський сьогодні під час розширеного засідання Кабінету міністрів України з главами ОДА, передає кореспондент РБК-Україна.

"На сьогодні можна констатувати, що атомна енергетика готова до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 р. Ми забезпечені ядерним паливом і обсягом вільних місць для зберігання відпрацьованого ядерного палива. Ми не тільки впевнено проходимо осінньо-зимовий період, алей маємо достатній запас для прийняття альтернативних рішень на випадок виникнення форс мажорних обставин з боку постачальника", - сказав Недашківський.

За його словами в України є достатні запаси ядерного палива на випадок непередбаченої ситуації.

"Станом на сьогодні постачання свіжого та вивезення відпрацьованого ядерного палива здійснювалось в терміни, передбачені контрактом і документацією. Ми сподіваємось, що так буде і в подальшому. В нас є достатні запаси на випадок непередбаченої ситуації", - сказав Недашківський.

Він також зазначив, що всі необхідні регламентні обсяги так званого незнижувального запасу, спецреагентів, паливно-мастильних матеріалів і інших АЕС забезпечені в повному і необхідному обсязі.