Українська туристка, яка захворіла в Єгипті, знаходиться в тяжкому стані

Українська туристка, яка захворіла в Єгипті, знаходиться в тяжкому стані
Фото: Юлія Шпичка з чоловіком Олександром

Родина просить небайдужих допомогти

В Олександрійській клінічній лікарні міста Києва продовжують боротися за життя Юлії Шпички, котра захворіла на гнійний менінгоенцефаліт під час відпочинку  в Шарм-Ель-Шейху. Близько місяця дівчину тримали в стані медичної коми, щоб зменшити вплив хвороби на головний мозок. 

Юлію Шпичку евакували літаком медичної авіації до України ще 7 серпня, з того часу дівчина отримала інтенсивний курс лікування від менінгіту та енцефаліту. Днями, хвору вивели зі стану коми, але основні функції головного мозку не відновилися. Юля не може розмовляти, рухатися, їсти та інше.


"Декілька разів з очей капали сльози та були невеличкі рухи пальців на руках – і все. Сподіваюся, що вона усвідомлює, що я поруч", - розповідає Олександр Шпичка, чоловік постраждалої.

Родина хворої дівчини звертається до всіх небайдужих, до волонтерів, до журналістів, до очільників Міністерства охорони здоров’я України з проханням  допомогти.

"Ми зверталися за допомогою до Міністра охорони здоров’я  України, Уляни Супрун, але поки що, отримали допомогу тільки у вигляді контактів лікарів, що спеціалізуються по таким хворобам. Днями потрібна була санітарна машина для транспортування Юлі в іншу лікарню, де є обладнання для МРТ досліджень; ми зверталися до МОЗ – нам не допомогли. Знайшли машину самостійно у приватній клініці, три години їх роботи коштувало більше 6000 грн.  Ми вдячні лікарям інфекційного відділення Олександрійської клінічної лікарні за великі зусилля, але щоранку ми купуємо ліків на 3-4 тисячі гривень, бо лікарня такими ліками не забезпечена. І скоро настане день, коли коштів у нас просто не буде. Взагалі", - каже  Олександр Шпичка, чоловік дівчини.

Допомогти Юлії Шпичці можна за переказавши кошти на карту Приватбанку: 5168-7573-0782-2041. Отримувач Негрій Віктор Григорович, це батько дівчини.  З родиною постраждалої українки можна зв’язатися за телефонами: 098-507-13-80 (брат Богдан), телефон 097-900-01-81 (чоловік Олександр).

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся