Українська сторона СЦКК розповіла, за яких умов можливе розведення сторін у Петровському

НовиниНадзвичайні події    02.10.2016 - 11:58
Фото: розведення сторона на Донбасі
Фото: розведення сторона на Донбасі

Бойовики повинні забезпечити СММ ОБСЄ вільне пересування на всіх ділянках зони конфлікту

Розведення сил в Петровському можливе тільки при забезпеченні бойовиками вільного пересування представників СММ ОБСЄ, а також розмінуванні території. Про це заявив керівник української сторони СЦКК Борис Кременецький, повідомляє "112".

"По Петровському, як учора повідомляла СММ ОБСЄ, вона відчуває певні перешкоди у свободі пересування в даному районі. А відповідно рамкової угоди, там написано, що має бути забезпечено вільне пересування ОБСЄ. На наш погляд бойовики повинні здійснити розмінування своєї території, і забезпечити вільне пересування місії ОБСЄ. Зі свого боку, інженерні роботи проводяться ЗСУ на всіх трьох ділянках, будуються спостережні пункти для ОБСЄ і офіцерів СЦКК. Проводиться розмінування території та маркування тих перешкод, які ще є", - зазначив Кременецький.

Крім того, за його словами, на даний момент рано говорити про розведення сторін у Станиці Луганській, оскільки на цій ділянці не припиняються обстріли з боку бойовиків.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в районі міста Золоте Луганської області на 10-й день після домовленостей в Мінську сторони здійснили розведення сил.

On Top