ua en ru

Українська льотчиця Савченко не збирається припиняти голодування, - адвокат

Українська льотчиця Савченко не збирається припиняти голодування, - адвокат

Українська льотчиця Надія Савченко не збирається припиняти голодування. Про це повідомив один з адвокатів Савченко Марк Фейгін у своєму Twitter.

"Вийшов з СІЗО-6 від Надії Савченко. Вона продовжує голодування. Не збирається припиняти. Мені не вдалося її переконати", - написав він.

За словами Фейгіна, за час голодування льотчиця втратила вже 5 кг.

Нагадаємо, за словами Фейгіна, Савченко оголосила голодування ще 13 грудня.

Савченко - старший лейтенант, штурман-оператор вертольота Мі-24 3-го окремого полку армійської авіації Повітряних сил Збройних сил України. Під час антитерористичної операції на Донбасі брала участь в якості добровольця батальйону "Айдар". Брала участь у боях біля селища Металіст під Луганськом, де потрапила в полон терористів 18 або 19 червня. 8 липня стало відомо, що Савченко знаходиться під вартою в Росії в слідчому ізоляторі Воронежа.

Російські влади інкримінують Савченко причетність до загибелі на сході України двох журналістів Всеросійської держтелерадіокомпанії - Ігоря Корнелюка і Антона Волошина. На виборах в Раду 26 жовтня Савченко була обрана народним депутатом України від ВО "Батьківщина". Сьогодні, 22 грудня, Московський суд залишив українську льотчицю Савченко під вартою.