Українська армія отримає нові набори саморазогревающіхся продуктів

Українська армія отримає нові набори саморазогревающіхся продуктів
Фото: Генеральний штаб ЗСУ та Міністерство оборони України (mil.gov.ua)

Всього укладено понад 600 договорів за результатами проведених 372 процедур закупівель

Протягом 2017 року за направленням тилового забезпечення Міноборони укладено понад 600 договорів за результатами проведених 372 процедур закупівель. Про це сьогодні, 31 січня, під час брифінгу в Прес-центрі Міністерства оборони України поінформував тимчасово виконуючий обов'язки директора Департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міністерства оборони України полковник Олег Лутченко.

Була здійснена закупівля та постачання військових частин 189 тисяч комплектів нових польових добових наборів продуктів, які включають в себе перші та другі страви в зручній упаковці в комплекті із безполуменевим розігрівачем.

"Забезпечення військовослужбовців новими добовими наборами під час виконання спеціальних завдань є одним з важливих кроків з підвищення боєздатності та автономності харчування військ у бойових умовах", - підкреслив полковник.

Все для поставки продовольчого забезпечення, в минулому році було надано послуг з харчування 100 відсоткам особового складу Збройних Сил України за 49 діючими договорами на суму 3 млрд 103,7 млн гривень.

"Важливим досягненням минулого року є перехід 23 військових частин на нову систему продовольчого забезпечення з використанням каталогу продуктів харчування, що дало можливість урізноманітнити харчування військовослужбовців", — підкреслив тимчасово виконуючий обов'язки директора Департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міністерства оборони України

Також офіцер повідомив, що в минулому році вперше для військових частин було закуплено сучасне технологічне та холодильне обладнання на суму 83 млн гривень. Зокрема, закуплено: пароконвекционные печі, сучасні лінії роздачі і посудомийні машини, термоконтейнери для перевезення готових страв та інше сучасне обладнання.

За словами Лутченко, на потреби Збройних Сил України за напрямами пально-мастильних матеріалів і спеціальних рідин, продовольчого та речового забезпечення у минулому році було передбачено 8 млрд 686,4 млн гривень.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що суд апеляційної інстанції визнав частково недійсними договори Міноборони з ТОВ "Науково-виробниче підприємство "ТЕМП-3000" про поставку спеціальних засобів індивідуального захисту і постановив стягнути з нього майже 30,7 млн гривень.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся