Українська армія має намір перейти на стандарти збройних сил НАТО, - МЗС

Українська армія має намір перейти на стандарти збройних сил НАТО.

Українська армія має намір перейти на стандарти збройних сил НАТО. Про це в ефірі "Голосу столиці" заявив директор департаменту інформаційної політики МЗС Євген Перебийніс, передає прес-служба українського зовнішньополітичного відомства.

"Наші партнери з НАТО чітко сказали, що на сьогодні питання про членство України в Альянсі не варто. Але ми на кілька кроків наблизилися до поглибленого рівня співпраці з НАТО. Мова йде не просто про якісь спільних навчаннях, йдеться про реальну сумісності наших армій. Тобто наша армія буде з допомогою країн-членів переходити на стандарти збройних сил Альянсу", - розповів Перебийніс.

Він зазначив, що НАТО надасть Україні в цьому реальну технічну, консультаційну та військово-технічну допомогу.

"Щодо військово-технічного співробітництва діалог ведеться з конкретними країнами-членами. Тобто не з НАТО, як організацією. Тому що НАТО, як організація, зброї не має. Його мають країни, які туди входять. Тому розмови ведуться з цими країнами, але зі зрозумілих причин ми не можемо зараз назвати ці країни", - зазначив Перебийніс.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся