Українка Світоліна перемогла у півфіналі турніру в Торонто

Українка Світоліна перемогла у півфіналі турніру в Торонто Фото: Еліна Світоліна

У цьому сезоні Світоліна і Халеп зустрічалися вже двічі

Перша ракетка України Еліна Світоліна перемогла у півфіналі турніру Premier 5 в Торонто. Про це повідомляє Sportarena.

В цьому сезоні Світоліна і Халеп зустрічалися вже двічі, обмінявшись перемогами. Останній їх матч припав на чвертьфіналу Ролан Гаррос, де тенісистки подарували вболівальникам незабутнє видовище.

Так, Світоліна, за кілька годин до цього завершила матч проти Мугуруси, явно перебувала в накаті і всього за 16 хвилин змогла спорудити відрив 5:0 з двома брейками. Лише після цього Халеп вдалося розмочити рахунок, але більшого зробити румунці п'ята ракетка світу не дозволила, закривши в наступному геймі партію.

Другий сет також пройшов під диктовку Еліни. Українка вже вела з трьома брейками і подавала на матч, коли Халеп вдалося огризнутися і відстрочити тріумф Світоліної.

Матч тривав 57 хвилин, за які українка забила вісім віннерсів при 16 невимушених помилках.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Еліна Світоліна здобула вольову перемогу над іспанкою Гарбинье Мугурусой в чвертьфіналі турніру серії Premier 5 в Торонто (Канада).