Українка Гергель завоювала "золото" чемпіонату світу з вільної боротьби

Українка Гергель завоювала "золото" чемпіонату світу з вільної боротьби Фото: переможці жіночого ЧС по боротьбі

Оксана Гергель стала найсильнішою в категорії до 60 кг серед жінок

Українська спортсменка Оксана Гергель завоювала золоту медаль на чемпіонаті світу з вільної боротьби. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Національного олімпійського комітету в Facebook.

"Перемога! Ура! Оксана Гергель - чемпіонка світу з боротьби! На чемпіонаті світу з вільної боротьби серед жінок українка завоювала "золото" у ваговій категорії 60 кг!", - йдеться в повідомленні.

ПЕРЕМОГАААААА!!!!!!! УРААААА!!!! Оксана Гергель - чемпіонка світу з боротьби!!!!На чемпіонаті світу з вільної боротьби...

Posted by НОК України та олімпійська команда/NOC of Ukraine and the Olympic Team on 11 сентября 2015 г.

Зазначимо, на шляху до фіналу Гергель була сильнішою представниць Канади, Азербайджану та США, а у фінальній сутичці перемогла спортсменку з Монголії.

Крім того, Василь Шуптар і Павло Олійник принесли бронзові медалі в залік української команди.

Нагадаємо, раніше українець Жан Беленюк став чемпіоном світу з греко-римської боротьби.