Українка Беломоіна виграла етап Кубка світу з маунтенбайку

Українка Беломоіна виграла етап Кубка світу з маунтенбайку Фото: Яна Беломоина

Яна перетнула лінію фінішу першої, показавши час 1:38:25

Українська велосипедистка Яна Беломоіна показала кращий результат на другому етапі Кубка світу з маунтенбайку крос-кантрі, який відбувся в Альбштадте (Німеччина). Про це на Facebook сообщает Національний олімпійський комітет України.

Беломоина перетнула лінію фінішу першої, показавши час 1:38:25. Другою фінішувала спортсменка з Польщі Майя Влощовска, поступившись українці 16 секунд, третьою стала Йоланда Неф із Швейцарії - 23 секунди.

Варто зазначити, що одна з фавориток гонки Анніка Лангвад, яка є чинною чемпіонкою світу і переможцем першого етапу Кубка світу, впала.

Серед чоловіків переміг швейцарець Ніно Шуртер, випередивши переслідувачів майже на півхвилини. У боротьбі за срібло голландець Матьє ван дер Пель лише на три секунди випередив Антона Купера з Нової Зеландії.

Нагадаємо, раніше українка Яна Беломоина, яка виступає в олімпійській дисципліні маунтенбайк крос-кантрі, виграла велогонку в австрійському Обертрауне.