Українець здобув бронзову медаль чемпіонату Європи зі спортивної боротьби

Українець здобув бронзову медаль чемпіонату Європи зі спортивної боротьби Фото: Василь Михайлов

Михайлов здобув третю бронзову медаль для України

Українець Василь Михайлов здобув третю бронзову медаль для України на чемпіонаті Європи U-23 спортивної боротьби, який проходить в Угорщині. Про це в Facebook повідомляє Національний олімпійський комітет України.

Представник категорії 70 кг з вільної боротьби дійшов до чвертьфіналу, де програв російському борцю Заурбеку Сидакову, але отримав право не пізніше поборотися у втішному турнірі, де здобув дві перемоги, в тому числі у бронзовій сутичці з представником Туреччини Мухемметом Акденизом.

Ще двоє борців вільного стилю зупинилися в кроці від медалей - Іван Білейчук в категорії до 61 кг та Богдан Грицай у категорії до 86 кг вийшли в бронзові фінали, але програли в них.

Нагадаємо, у багатоборстві на етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики (турнір EnBW DTB-Pokal) в німецькому Штутгарті золото завоював українець Олег Верняєв.