Голова ДАБІ Кудрявцев заявив, що в Україні прискориться розгортання телекомунікаційних мереж

Голова ДАБІ Кудрявцев заявив, що в Україні прискориться розгортання телекомунікаційних мереж
Фото: Олексій Кудрявцев

За словами Кудрявцева, зміни в містобудівному законодавстві дадуть поштовх оперативному розгортанню мереж мобільного зв'язку

Зміни у містобудівному законодавстві дадуть поштовх оперативному розгортанню мереж мобільного зв'язку та впровадженню інноваційних технологій у сфері телекомунікацій. Про це заявив голова Державної архітектурно-будівельної інспекції (ДАБІ) України Олексій Кудрявцев за підсумками засідання робочої групи, яка формує перелік будівельних робіт з розгортання та переоснащення телекомунікаційних мереж, які не потребують отримання дозвільних документів.

Як повідомив Кудрявцев, ДАБІ підтримала ініціативу операторів мобільного зв'язку щодо спрощення процедури оформлення дозвільних документів при створенні комунікаційних мереж.

"Розвиток сучасних технологій у світі відображає рівень економіки і суспільства. Тому дуже важливо створювати комфортні умови для їх впровадження. Більш ніж півроку тому оператори мобільного зв'язку надали інспекції зріз проблематики при оформленні дозвільних документів на будівництво телекомунікаційних мереж. В результаті був проведений аналіз питання та внесені пропозиції щодо змін в законодавчу базу, яка регулює містобудівну діяльність", – зазначив він.

За словами Кудрявцева, ДАБІ готова до відкритого діалогу з інвесторами в питанні подальшого вдосконалення системи регулювання сфери будівництва з урахуванням міжнародної практики.

"Прозорі та зручні правила державного регулювання будуть стимулювати інвесторів з іноземним капіталом до активного розвитку своїх проектів. Ми готові робити ефективні кроки назустріч бізнесу і інтегрувати діяльність у сфері будівництва в систему міжнародних стандартів", – підкреслив він.

Директор з корпоративних регуляторних та юридичних відносин ТОВ lifecell Андрій Криль зі свого боку зазначив, що результат співпраці з Мінрегіоном та ДАБІ є прикладом для інших органів влади.

"Спрощення процедури розміщення обладнання телекомунікаційних мереж на будинках, будівлях і в приміщеннях – це зразок ефективної і продуктивної взаємодії підприємств і державних структур, спрямованої на дерегуляцію бізнесу", – сказав він.

Нагадаємо, прийнятим 17.01.2017 законом України №1817-VIII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення містобудівної діяльності" передбачено затвердження Переліку будівельних робіт, що не вимагають документів, які дають право на їх виконання та після завершення яких об'єкт не підлягає прийняттю в експлуатацію.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся