ua ru

В Україні впала третя за тиждень новорічна ялинка. Цього разу в Маріуполі

В Україні впала третя за тиждень новорічна ялинка. Цього разу в Маріуполі Фото: у Маріуполі впала новорічна ялинка (facebook.com / Козак Маріупольський)

У Маріуполі сьогодні ввечері через сильний вітер впала новорічна ялинка. Це вже третій подібний випадок за останній тиждень в Україні.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на місцеве видання MRPL.CITY.

Новорічна ялинка була встановлена на Театральній площі міста. На відео можна побачити, що імовірною причиною інциденту став сильний вітер. Ялинка не витримала, похилилася та впала на землю під власною ж вагою.

Як зазначає місцеве видання, люди, які перебували біля ялинки, встигли розбігтися, тому ніхто не постраждав. Наразі на місці пригоди працюють поліцейські, які не підпускають людей до зламаного дерева.

Також на Театральну площу прибули робітники, які спробують поставити ялинку на місце.

Другий подібний випадок стався сьогодні вранці. У Лебедині в Сумській області новорічна ялинка також не витримала сильного вітру та впала. На місце події відразу ж прибули робітники та техніка, які поставили дерево на місце.

Ще один інцидент стався декількома днями раніше в Житомирській області. Там у селищі Романів новорічна ялинка зламалася навпіл під час встановлення. У цей час на дереві перебував робітник. В результаті падіння він отримав незначні травми.

З цією ж ялинкою пов'язаний і інший інцидент. Під час процесу транспортування дерево обірвало інтернет-кабелі, залишивши без інтернету кілька населених пунктів.