В Україні всі держзакупівлі з сьогоднішнього дня будуть відбуватися через ProZorro

Понеділок 01 серпня 2016 09:56
В Україні всі держзакупівлі з сьогоднішнього дня будуть відбуватися через ProZorro
Фото: головний ідеолог впровадження ProZorro заступник голови МЕРТ Максим Нефьодов

Відтепер всі тендери, які перевищують порогові значення, повинні проводитися через ProZorro

В Україні з 1 серпня 2016 року всі державні закупівлі будуть здійснюватися через систему ProZorro. Про це повідомляє прес-служба Мінекономрозвику.

Як зазначається, тепер використовувати ProZorro зобов'язані також місцеві органи влади, комунальні підприємства та ніші організацій, які використовують кошти платників податків.


"Повний перехід на електронну систему означає, що відтепер всі тендери, які перевищують порогові значення, повинні проводитися через Prozorro. Державний замовник (орган влади, державне чи комунальне підприємство) повинен завантажувати в ProZorro тендерні заявки, оголошуючи, таким чином, закупівлю. Далі він відповідає на питання постачальників і проводить в електронній системі аукціон або іншу процедуру, передбачену Законом "Про публічні закупівлі", - наголошується в повідомленні.

Повідомляється, що досвід першої хвилі переходу в ProZorro доводить, що жодних перешкод чи труднощів з введенням електронної системи для замовників не існує.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр України Володимир Гройсман закликав скасувати тендери, призначені до повного переходу на ProZorro.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся