ua en ru

В Україні проведуть 4 інформкомпанії про вступ до НАТО та ЄС, - Держкомтелерадіо

В Україні проведуть 4 інформкомпанії про вступ до НАТО та ЄС, - Держкомтелерадіо Фото: Олег Наливайко (facebook.com/1tvua)

До кінця року заплановано низку заходів

У 2018 році буде проведено чотири інформаційні компанії, впродовж яких населенню роз’яснюватимуть питання щодо вступу України до НАТО та Європейського Союзу. Про це повідомив голова Державного комітету телебачення і радіомовлення України Олег Наливайко під час презентації дослідження щодо поінформованості громадськості про державну політику у сфері інтеграції України, передає кореспондент РБК-Україна.

"Заплановано низку змістовних заходів на виконання вже затверджених Кабінетом міністрів заходів щодо європейської і євроатлантичної інтеграції. До кінця року буде проведено чотири інформаційні кампанії", - зазначив Наливайко.

Нагадаємо, 5 вересня комітет з питань національної безпеки підтримав законопроект про внесення змін до Конституції в питанні закріплення курсу України до вступу в НАТО та ЄС.

11 вересня голова комітету Ради у закордонних справах, народний депутат Ганна Гопко повідомила, що Верховна рада планує проголосувати у першому читанні за президентський законопроект №9037 щодо внесення змін до Конституції у частині закріплення курсу України на членство у НАТО та Євросоюзі у четвер, 20 вересня.