Україні буде потрібно 2-3 роки на повернення ринків збуту, втрачених внаслідок квотування зернових, - експерт

Вівторок 19 квітня 2011 20:35

Україні буде потрібно 2-3 роки, щоб повернути ринки збуту, втрачені внаслідок введення квотування експорту зернових. Таку думку РБК-Україна висловив президент асоціації "Український клуб аграрного бізнесу" Алекс Ліссітса.
"Ми втратили Північну Африку частково, ми втратили досить багато в країнах Близького Сходу (внаслідок введення квотування експорту зернових). Потрібно буде мінімум 2-3 роки для того, щоб повернути втрачені позиції", - заявив А.Ліссітса.
Він зазначив, що внаслідок непередбачуваної політики щодо квотування зернових, іноземні партнери будуть вимагати певні знижки, що в свою чергу буде негативно впливати на цінову ситуацію на внутрішньому ринку України.
Нагадаємо, 30 березня Кабмін своєю постановою продовжив квоти на експорт зернових до 30 червня.
Як заявив міністр аграрної політики і продовольства Микола Присяжнюк, уряд прийняв рішення не продовжувати квотування експорту зернових після 1 липня 2011 р.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся