ua ru

В Україні планують побудувати 15 сховищ боєприпасів із автоматичними системами охорони

В Україні планують побудувати 15 сховищ боєприпасів із автоматичними системами охорони Фото: Петро Порошенко (president.gov.ua)

За словами Порошенка, наразі в Україні немає жодного сучасного складу для зберігання боєприпасів

В Україні планують побудувати 15 сховищ боєприпасів із автоматичними системами охорони. Про це повідомив президент України Петро Порошенко в ході виступу перед учасниками міжнаціональних військових навчань "Чисте небо-2018", передає кореспондент РБК-Україна.

За словами глави держави, наразі в Україні немає жодного сучасного складу для зберігання боєприпасів.

"Цього року запроектували початок будівництва 15 сучасних сховищ із автоматичними системами охорони, які виключають диверсію, з автоматичними системами протипожежної безпеки і оповіщення, які зводять майже до нуля людський фактор", - сказав він.

Крім того, Порошенко повідомив, що сьогодні відвідає арсенал в Цвітосі (Хмельницька область).

"Його (арсенал в Цвітосі, - ред.) реконструкція відбувається у повній відповідності до стандартів НАТО. 37 залізобетонних сховищ, 70 км електромереж, 20 км водогонів, 15 кілометрів доріг із твердим покриттям. І мільярд та 250 мільйонів гривень. І це лише на один об’єкт", - додав він.

Нагадаємо, раніше РБК-Україна повідомляло, що Порошенко не виключає кадрових рішень через ситуацію із вибухами на військових складах під Ічнею (Чернігівська область).

Зазначимо, міністр оборони України Степан Полторак вважає, що вибухи на військовому арсеналі в Чернігівській області були атакою на сховище.