ua en ru

В Україні відкривається хай-тек офіс з розвитку інноваційних проектів

В Україні відкривається хай-тек офіс з розвитку інноваційних проектів Фото: віце-прем'єр міністр, міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів

Про це сьогодні заявив віце-прем'єр-міністр, міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів

В Україні в середу 27 липня розпочне роботу хай-тек офіс з підтримки розвитку інноваційних проектів. Про це сьогодні в ході Форуму з питань цифрової економіки в Києві заявив віце-прем'єр-міністр, міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів, передає кореспондент РБК-Україна.

"Завтра ми відкриваємо хай-тек офіс - організацію, яка має стати майданчиком для розвитку інноваційних проектів і сучасних технологій за рахунок надання фінансової та експертної підтримки стартапам і інноваційним компаніям на ранніх етапах існування", - додав Кубів.


За словами віце-прем'єра, однією із програм, яка була розроблена МЕРТ у 2016 році, є стратегія розвитку високотехнологічних індустрій, яка охоплює всі аспекти розвитку цифрової економіки у країні.

Нагадаємо, МЕРТ очікує економію від впровадження ProZorro на рівні 40-50 мільярдів гривень у 2017.

"На прикладі системи ProZorro ми бачимо успішний приклад переходу окремого процесу в цифрову форму. Результат - на сьогодні завдяки системі на державних закупівлях зекономлено понад 2,5 млрд гривень, а з 1 серпня, коли всі державні закупівлі будуть обов'язково проходити через ProZorro, ми очікуємо економії на рівні 40-50 млрд гривень протягом наступного року", - наголосив Кубів.