ru ua

По Україні оголошене штормове попередження на 4 лютого

По Україні оголошене штормове попередження на 4 лютого Фото: по Україні оголошене штормове попередження на 4 лютого

На дорогах країни подекуди ожеледиця

По Україні оголошене штормове попередження на завтра, 4 лютого 2016 року. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

"Штормове попередження по Україні. 4 лютого в Україні, крім півдня, на дорогах подекуди ожеледиця, вночі та вранці у південній та східній частині місцями туман, видимість 200-500 м", - йдеться у повідомленні.

Крім того повідомляється, що ввечері 3 лютого та протягом 4-5 лютого на річках Закарпаття та річках басейну Днiстра (Львiвська, Iвано-Франкiвська області) очiкуються пiдвищення рiвнiв води на 0,3-1,0 м, в нижнiх течiях Ужа, Боржави та ділянці Тиси В. Бичкiв-Хуст - на 1,0-1,5 м над поточними рiвнями.

"Мiсцями можливий вихiд води на заплаву, льодохiд. Можливi пiдтоплення сiльгоспугiдь в Виноградовському районі Закарпатської області та автодороги Виноградово-Шаланки. На р. Стрий бiля с. Завадiвка (Туркiвський район, Львiвська область) зберiгається можливiсть утворення заторiв льоду з рiзким коливанням рiвнiв води", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, 4-7 лютого на рiчках Прип'ятi в межах Волинської областi очiкується продовження пiдйомів рiвнiв води на 0,1-0,2 м над поточними рiвнями. Мiсцями можливий вихiд води на заплаву, льодохiд.

Нагадаємо, сьогодні, 3 лютого 2016 року, на заході, півночі та сході України місцями дощі, на решті території без опадів, температура вдень від +5 до +15.