Призначено керівника Національної служби здоров'я України

Призначено керівника Національної служби здоров'я України
Фото: Олег Петренко (Facebook)

Названий переможець конкурсу на керівника Національної служби здоров'я України

Серед 14 кандидатів на посаду Національної служби здоров'я України (НЗСУ), Національна комісія з питань вищого корпусу державної служби обрала Олега Петренка. Про це повідомляється у Facebook в. о. міністра охорони здоров'я України Уляни Супрун.

Як йдеться у повідомленні, переможець конкурсу має великий позитивний досвід у сфері охорони здоров'я. Олег Петренко є досвідченим менеджером і одним із експертів, які розробляли концепцію реформування системи охорони здоров'я, покладену в основу Закону щодо змін фінансуванні медицини.

У той же час на новій посаді перед ним буде стояти великий виклик - побудувати службу унікальну для системи охорони здоров'я України.

НСЗУ плануе забезпечувати кардинально новий принцип відносин між людиною і медичної системою.

 

Маємо переможця конкурсу на керівника Національної служби здоров'я України! Серед 14 кандидатів на цю посаду вирішальну...

Опубліковано Уляна Супрун 27 лютого 2018 р.

Саме Національна служба здоров'я буде реалізовувати справедливий принцип оплати медичних послуг - гроші за пацієнтом. НСЗУ стане тією структурою, яка буде захищати права пацієнтів і лікарів мати доступ до лікування і отримувати гідну оплату праці.

НСЗУ повинен бути гарантом медичної реформи, а її керівник - забезпечити надійну, прозору і ефективну роботу Служби.

Рішення про призначення переможця конкурсу на посаду голови НСЗУ буде прийматися на засіданні Уряду.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україні сьогодні, 27 лютого 2018 року, розпочався конкурс на посаду керівника Національної служби здоров'я України.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся