ru ua

В Україні з початку року зафіксовані 75 випадків фізичної агресії щодо журналістів

В Україні з початку року зафіксовані 75 випадків фізичної агресії щодо журналістів Фото: журналісти (flickr.com/unisgeneva)

У Києві зафіксована найбільша кількість інцидентів фізичної агресії

З початку року Національна спілка журналістів України (НСЖУ) зафіксувала 75 випадків фізичної агресії стосовно представників ЗМІ. Про це під час презентації індексу фізичної безпеки журналістів України заявив голова НСЖУ Сергій Томіленко, передає кореспондент РБК-Україна.

"На побутовому рівні в Україні низький рівень сприйняття журналістів. За даними, які розроблені з початку року, за 9 місяців зафіксовано 75 випадків фізичної агресії по відношенню до журналістів", - заявив Томіленко.

Так, у Києві зафіксовано найбільшу кількість інцидентів фізичної агресії - 19, в Одеській області - 9, у Донецькій - 6, Житомирській і Миколаївській - 5, по 4 - у Вінницькій, Полтавській і Дніпропетровській областях.

Наголошується, що в 13 випадках тими, хто напав були посадові особи, чиновники, депутати, поліцейські та працівники Управління держохорони.

В Україні з початку року зафіксовані 75 випадків фізичної агресії щодо журналістів

Фото: зафіксовані випадки фізичної агресії до представників ЗМІ (РБК-Україна)

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що за 9 місяців 2017 року експерти "Інституту масової інформації" зафіксували 206 порушень свободи слова (без окупованих територій Криму і Донбасу).