В Україні легко красти, оскільки перепис населення не проводилася 25 років, - Рабинович
Вадим Рабинович пояснив, у чому, на його думку, вигода уряду
Рішення уряду щодо часткової монетизації субсидій на комунальні послуги для населення - черговий спосіб грабувати країну. Таку думку в ефірі програми "Хто кому Рабинович" на телеканалі "112 Україна" висловив народний депутат, голова парламентського підкомітету з прав людини і лідер партії "За життя" Вадим Рабинович, відповідаючи на питання про те, чи готовий він ініціювати повну монетизацію субсидій для населення.
"Ні, не готовий. І поясню вам, чому. Я завжди кажу, що найбільша перемога цих паразитів, що ми звикнемо до злиднів, бідності. До того, що треба ходити з простягнутою рукою. Їх субсидії, по суті, це допомога по бідності. У нас всіх є голови, давайте порахуємо. Чому замість всіх цих нескінченних вигадок, безкінечних субсидій і монетизаций чого завгодно просто не знизити тарифи? Можете пояснити? Ніхто не може", — підкреслив нардеп.
Вадим Рабинович пояснив, у чому, на його думку, вигода уряду. "Знаєте, чому їм подобаються всі ці монетизації? Я вам скажу. Вони вважають, що у нас в країні 42 мільйони осіб. Далі. У нас перепис населення не проводилася вже 25 років. За оцінкою міжнародних організацій (за рівнем споживання хліба і борошна), у нас в країні реально знаходиться 24,2 мільйона чоловік. Решта просто виїхали на заробітки, або просто їх немає. Ось така цифра. А тепер дивіться: можна приголомшливо списати на неіснуючих українців колосальні суми вже в грошах", — резюмував парламентарій.
На думку лідера партії "За життя", довіряти нинішньому уряду протипоказано. "Коли просто платиш пільгу якусь- важко (вкрасти. — ред.), а ось тут буде легше. Тому у нас тоді, коли щось роблять, обов'язково шукайте, де вони хочуть обдурити. Коли уряд говорить: "Нам стало жити краще", - відразу хапайся за кишені", - підсумував Вадим Рабинович.
Нагадаємо, Кабінет Міністрів прийняв рішення щодо монетизації невикористаної частини субсидії на оплату електроенергії та газу. Дані зміни торкнуться близько 1,5 мільйона родин. Міністр соціальної політики Павло Розенко назвав їх "своєрідною премією". За його словами, загальна сума компенсацій може доходити до 700 гривень.