В Україні формується повноцінний енергетичний ринок, - Гройсман

НовиниЕнергетика    28.11.2016 - 06:24
Фото: Гройсман вважає, що в Україні почав формуватися новий енергетичний ринок
Фото: Гройсман вважає, що в Україні почав формуватися новий енергетичний ринок

Нещодавно з Україною уклали договори такі компанії, як Trading SA і TrailStone Energy LLC

Зараз в Україні починає формуватися повноцінний енергетичний ринок. Про це заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман на своїй сторінці в Facebook.

"Ринок - це конкуренція, і в тому числі, конкурентні ціни для споживачів. Формування повноцінного енергетичного ринку, зростання обсягів власного видобутку газу, впровадження енергоефективності, збільшення надходжень від державних компаній у бюджет - все це наслідки тих рішень щодо оздоровлення енергетичного сектору, які ми приймаємо", - написав прем'єр.

Гройсман нагадав, що в жовтні французька компанія Engie підписала угоду з "Укртранснгазом" про зберігання газу в українських сховищах. Крім цього, з Україною уклали договори такі компанії, як Trading SA (Швейцарія) і TrailStone Energy LLC.

"Коли нас критикують за те, що сьогодні 6,5-7 млн домогосподарств будуть отримувати субсидію, то я б хотів відповісти - не нові ціни зробили українців бідними. Бідній нашу країну робили багаторічні схеми вимивання державних коштів в кишені олігархів, які прикривалися нібито дешевим газом. Сьогодні ми ці схеми ламаємо, незважаючи на шалений спротив тих, хто був причетний до їх створення", - підкреслив Гройсман.

 

У жовтні французька компанія Engie підписала Угоду з "Укртранснгазом" про зберігання газу в українських сховищах. А нещо...

Опубліковано Volodymyr Groysman 27 листопад 2016 р.

За його словами, новини про нові контракти підтверджують, що "ситуація змінюється і з кожним днем ці зміни будуть більш відчутними".

Нагадаємо, "Батькивщина" буде боротися проти прийняття законопроекту про ринок електроенергії.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Україна має намір збільшити обсяг закупівель реверсного газу з Угорщини Гройсман заявив про зростання прибутку "Укргазвидобування" після ліквідації "газових схем"
On Top