В Україні формується повноцінний енергетичний ринок, - Гройсман

НовиниЕнергетика    28.11.2016 - 06:24
Фото: Гройсман вважає, що в Україні почав формуватися новий енергетичний ринок
Фото: Гройсман вважає, що в Україні почав формуватися новий енергетичний ринок

Нещодавно з Україною уклали договори такі компанії, як Trading SA і TrailStone Energy LLC

Зараз в Україні починає формуватися повноцінний енергетичний ринок. Про це заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман на своїй сторінці в Facebook.

"Ринок - це конкуренція, і в тому числі, конкурентні ціни для споживачів. Формування повноцінного енергетичного ринку, зростання обсягів власного видобутку газу, впровадження енергоефективності, збільшення надходжень від державних компаній у бюджет - все це наслідки тих рішень щодо оздоровлення енергетичного сектору, які ми приймаємо", - написав прем'єр.

Гройсман нагадав, що в жовтні французька компанія Engie підписала угоду з "Укртранснгазом" про зберігання газу в українських сховищах. Крім цього, з Україною уклали договори такі компанії, як Trading SA (Швейцарія) і TrailStone Energy LLC.

"Коли нас критикують за те, що сьогодні 6,5-7 млн домогосподарств будуть отримувати субсидію, то я б хотів відповісти - не нові ціни зробили українців бідними. Бідній нашу країну робили багаторічні схеми вимивання державних коштів в кишені олігархів, які прикривалися нібито дешевим газом. Сьогодні ми ці схеми ламаємо, незважаючи на шалений спротив тих, хто був причетний до їх створення", - підкреслив Гройсман.

 

У жовтні французька компанія Engie підписала Угоду з "Укртранснгазом" про зберігання газу в українських сховищах. А нещо...

Опубліковано Volodymyr Groysman 27 листопад 2016 р.

За його словами, новини про нові контракти підтверджують, що "ситуація змінюється і з кожним днем ці зміни будуть більш відчутними".

Нагадаємо, "Батькивщина" буде боротися проти прийняття законопроекту про ринок електроенергії.

On Top