ru ua

В Україні більше 60% громадян стали біднішими за останній рік, - опитування

В Україні більше 60% громадян стали біднішими за останній рік, - опитування Фото: українці заявили, що стали біднішими (cybercrime.gov.ua)

Майже всі респонденти заявили, що відчувають на собі підвищення цін на товари і послуги

В Україні більше 60% громадян заявляють про те, що за останній рік стали біднішими. Про це йдеться в результатах дослідження соціологічної групи "Рейтинг".

За даними дослідження, за останній рік у понад 60% опитаних погіршилося матеріальне становище, у 30% воно не змінилося, лише у 6% - покращилася, а 2% - не визначилися з відповіддю.

Крім того, понад 60% опитаних не під силу оплачувати рахунки за житлово-комунальні послуги, 35% можуть їх оплачувати, ще 3% не визначилися. Абсолютна більшість (97%) опитаних відчувають на собі підвищення цін на споживчі товари та послуги в цьому році.

На думку 65% респондентів, головною причиною такого соціально-економічного стану, в якому зараз перебуває Україна, є непрофесіоналізм і корупція чинної влади. 54% вважають головною причиною військові дії на Донбасі, 31% - нездатність Верховної Ради приймати потрібні країні закони, 28% - непрофесіоналізм і корупцію попередньої української влади.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що лише третина українців вважає, що розпад СРСР приніс Україні користь.