ru ua

В Україні 29 квітня відбудуться вибори у 40 ОТГ

В Україні 29 квітня відбудуться вибори у 40 ОТГ Фото: місцеві вибори (Корпусенко Борис / УНІАН)

Зокрема 4 міських, 14 селищних, 22 сільських

В Україні 29 квітня 2018 року відбудуться вибори у 40 об’єднаних територіальних громадах: 4 міських, 14 селищних, 22 сільських. Відповідне рішення ухвалила Центральна виборча комісія, повідомляє прес-служба Кабінету міністрів.

"До складу цих 40 ОТГ увійшли 133 місцеві ради (міських - 4, селищних - 16, сільських - 113)", - уточнив віце-прем’єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко.

Зокрема зазначено, що у Запорізькій області такі вибори відбудуться в 7 об’єднаних територіальних громадах, у Дніпропетровській і Харківській областях - у 4 ОТГ, у Рівненській, Одеській та Кіровоградській областях - у 3 ОТГ, в Івано-Франківській, Полтавській, Тернопільській, Хмельницькій і Чернівецькій областях - у 2 ОТГ, у Волинській, Вінницькій, Донецькій, Луганській, Сумській та Херсонській областях - в 1 ОТГ.

Окрім того, ЦВК призначила на 29 квітня ще й додаткові вибори депутатів у громадах, приєднаних до ОТГ. Зокрема, у Житомирській області такі вибори відбудуться у 2 селищних радах, у Запорізькій області - в 1 сільській раді, у Харківській області - в 1 селищній раді, у Чернівецькій області - в 1 селищній раді.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що до кінця 2018 року має завершитися передача земель у власність об'єднаних територіальних громад.