Україна підписала угоду з МБРР про надання позики на суму 140 млн дол. на реалізацію проекту розвитку міської інфраструктури.

Україна підписала угоду з Міжнародним банком реконструкції та розвитку про надання позики на суму 140 млн дол. на реалізацію проекту розвитку міської інфраструктури. Про це РБК-Україна повідомили у прес-службі Міністерства з питань житлово-комунального господарства. Угода була підписана 27 травня 2008 р. і потребує ратифікації ВР України. Позика буде надана на 17 років із п'ятирічним пільговим періодом (плата тільки відсотків). Відповідно до угоди 35,5 млн дол. буде надано місту Одеса на реабілітацію та модернізацію технологічного обладнання у сфері водопостачання та водовідведення, та на проект управління твердими відходами міста. Розпорядником є комунальне підприємство "Агентство програм розвитку Одеси". Чернігову відповідно до угоди буде надано 15 млн дол. на реабілітацію та модернізацію технологічного обладнання у сфері водопостачання та водовідведення. Розпорядником виступить комунальне підприємство "Чернігів-Водоканал". На реабілітацію і модернізацію систем водопостачань в місті Івано-Франківськ буде надана позика у розмірі 7,17 млн дол., розпорядник – комунальне підприємство "Івано-Франківськ Водоекотехпром". Ще одна частина коштів в обсязі 68,12 млн дол. буде спрямована на виконання в секторі житлово-комунального господарства України, низки невеликих енергозберігаючих інвестиційних проектів з охопленням максимальної кількості комунальних підприємств на території України. З цією метою у міністерстві створена відповідна експертна група для відбору проектів.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся