Україна зацікавлена в активізації торгівельно-економічного співробітництва з Колумбією

НовиниПолітика    19.05.2017 - 16:08
Фото: Андрій Парубій
Фото: Андрій Парубій

Спікер Ради зустрівся з головою Сенату Колумбії

Україна зацікавлена в активізації двостороннього торговельно-економічного співробітництва з Колумбією. Про це сказав спікер Верховної Ради України Андрій Парубій, передає прес-служба ВР.

Так, спікер зустрівся з головою Сенату Колумбії Маурісіо Ліскано Аранго.

"Вважаємо, що Колумбія є одним з найбільш перспективних партнерів нашої держави в цьому регіоні… Україна зацікавлена в активізації двостороннього торговельно-економічного співробітництва… Досвід економічного співробітництва між Україною та Колумбією є взаємовигідним і цікавим для обох країн, зокрема, що стосується оборонної сфери", - заявив Парубій.

Він також наголосив, що Україна зацікавлена в розвитку міжпарламентського співробітництва з Колумбією.

У свою чергу Ліскано Аранго наголосив на міцних взаєминах між Україною та Колумбією.

Співрозмовники були обопільні у необхідності відкриття в Україні та Колумбії на паритетній основі дипломатичних представництв, що зробило б українсько-колумбійські взаємини більш результативними.

Крім того, аби активізувати міжпарламентський діалог Парубій та Ліскано Аранго дійшли згоди у доцільності сформувати найближчим часом українсько-колумбійські групи дружби парламентарів у законодавчих інституціях України та Колумбії.

Нагадаємо, нинішню Нобелівську премію миру вручили президенту Колумбії Хуану Мануелю Сантосу за рішучі зусилля, докладені для досягнення миру в країні після 50 років збройного конфлікту з ліворадикального повстанського угруповання "Революційні збройні сили Колумбії" (FARC).

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Україна планує залучити ізраїльські компанії до проектів альтернативної енергетики Литва має намір збільшити чисельність військових інструкторів в Україні
On Top