Україна може виставити на примусові торги лівійський літак

Фото: ДП "Антонов" (facebook.com/antonov.company)
Фото: ДП "Антонов" (facebook.com/antonov.company)

Суд задовольнив позов ДП "Антонов" про стягнення заборгованості з авіакомпанії Libyan Arab Air Cargo

Державне підприємство "Антонов" звернулося в Святошинський райсуд Києва із клопотанням про надання дозволу на примусове виконання рішення Міжнародного комерційного арбітражного суду при Торгово-промисловій палаті України про стягнення понад 32 млн гривень з виконавчого органу за спеціальним авіаперевезень Лівії. Про це йдеться у повідомленні юридичної фірми "Ільяшев і Партнери", що представляє інтереси ДП "Антонов".

Повідомляється, що рішення МКАС при ТПП України було прийнято 16 травня 2017 року. Суд задовольнив позов ДП "Антонов" про стягнення заборгованості з авіакомпанії Libyan Arab Air Cargo, пригнавшей літак на обслуговування у 2010 році.

Зазначено, що лівійський державний орган добровільно рішення арбітражного суду не виконав.

"Антонов, захищаючи свої законні права, змушений просити звернути стягнення на літак Ан-124-100 "Руслан", що належить лівійській стороні знаходиться в Києві. У разі непогашення заборгованості літак буде виставлений державною виконавчою службою на аукціон", - розповів старший партнер ЮФ Роман Марченко.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що державне підприємство "Антонов" має намір вийти на міжнародний ринок безпілотних літальних апаратів (БПЛА).

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся